Apartmán Park Bôrik

Apartmán Park Bôrik sa nachádza v krásnom prostredí mestského parku Bôrik, na križovatke ulíc Bôrická cesta a Na Malý diel. Vzdialenosť do úplného centra Žiliny je pekná pešia prechádzka na 5 minút. Je súčasťou dvojpodlažného polyfunkčného domu, umiestnený je na prízemí priamo od parkingu. Má 2-izbovú dispozíciu s obývacou časťou, spálňou a kúpeľňou.

Je orientovaný do mestského parku, jeho terasa má pekný výhľad do zelene a ponúka uzavreté súkromie a relax. Apartmán je zariadený plne vybavenou kuchyňou a jedálňou, môžete sa kľudne kulinársky prejaviť, nič nebráni stráviť aj dlhší pobyt pre skupiny 2 - 3 osôb.

Kto nerád varí, tak cca 300m je vzdialená reštaurácia Kamélia a 400m výborná pizzeria Vulcano. Pri objekte je zabezpečený komfortný parking pre 2 autá. Náš apartmán na Bôrickej ceste je ideálnym miestom pre štart vašich výletov po krásnom okolí Žiliny, keď 20km máte Vrátnu Dolinu, 3km Budatínsky hrad, 15km Martinské hole a veľa iných možností, s ktorými vám ochotne poradíme...

Pre zjednodušenie odovzdávania kľúčov na pobyt je pri objekte schránka na kľúče, kde si klient rieši prebratie kľúčov samostatne cez číselný kód.

Parkovanie zdarma

Súkromné parkovisko pri apartmánoch

WiFi zdarma

Bezplatné rýchle pripojenie na internet

Tichá lokalita

Priamo uprostred tichého parku plného zelene

Káblová TV

Sledovanie Magio TV na LCD televízore

Rezervačný formulár

Vyplnením a odoslaním tohto formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov